czwartek, 22 października 2015

Drzwi tarasowe HS - idealne rozwiązanie dla dużych otworów.

Obecnie w projektowaniu daje się zauważyć tendencja do powiększania otworów okiennych. Nasze salony / pokoje dzienne / coraz bardziej otwierają się na otoczenie. Wiąże się to poniekąd z możliwościami jakie stwarzają nowe technologie produkcji materiałów budowlanych. Szyby o dużych powierzchniach, dwu czy nawet trzy komorowe nie są już problemem. Tym samym wielkie powierzchnie szklane są coraz bardziej izolacyjne i nie musimy już tak bardzo obawiać się wysokich kosztów ogrzewania. Zamontowanie wielokomorowych szyb nie stwarza też kłopotu - profile okienne są coraz grubsze i umożliwiają montaż wielokomorowych zestawów szybowych. Idealnym rozwiązaniem wykorzystującym nowe możliwości i podążającym za tendencjami architektonicznymi są drzwi hs. Wielorakość rozwiązań systemowych oraz duże możliwości wymiarowe drzwi hs gwarantują dokładne dopasowanie właściwego sposobu otwierania do indywidualnych potrzeb inwestora. Poniżej najbardziej popularne wśród klientów schematy drzwi tarasowych w systemie HS.

drzwi tarasowe HS, warianty wykonania drzwi HS, drzwi HST,
Warianty wykonania drzwi tarasowych podnoszono - przesuwnych / tzw. HS /.
Stabilna konstrukcja z drewna klejonego pozwala na wykonywanie skrzydeł o szerokości do 330 cm i wysokości prawie 280 cm a wytrzymałe wózki jezdne wytrzymują obciążenie do 300 kg. Po zamontowaniu dodatkowych wózków obciążenie może wynieść nawet 400 kg co jest o tyle istotne, że do szklenia dużych powierzchni trzeba użyć szkła o grubości 6 lu 8 mm.  
Dobrze zamontowane drzwi tarasowe przesuwne w systemie hs będą służyć przez długie lata - system hs jest prawie bezawaryjny. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz